Jesteś tutaj: Oferta Makijaż/Charakteryzacja

Makijaż/Charakteryzacja

Jestem dyplomowanym Charakteryzatorem i Wizażystą. Zawodowo zajmuję się wizażem oraz charakteryzacją teatralną i filmową. Priorytet mojej pracy stanowi malowanie klientów indywidualnych, jak również praca przy eventach i sesjach zdjęciowych. 
Perfekcyjny makijaż, potrafi ukryć wszelkie niedoskonałości i uwydatnić jej walory wydobywając naturalne piękno. Każdy makijaż dobieram indywidualnie do klienta, biorąc pod uwagę zarówno charakter uroczystości, urodę, stylizację, a także indywidualne uwagi i potrzeby klienta. Zawsze staram się rozmawiać i słuchać klienta, tak by efekt końcowy był zgodny z jego oczekiwaniem, czyli wyjątkowy.
Pracuję tylko z wykorzystaniem profesjonalnych marek kosmetyków, które zapewniają trwałość makijażu we wszystkich warunkach. Wszystkie zabiegi wykonuje z zachowaniem najwyższych standardów higieny z wykorzystaniem jednorazowych aplikatorów oraz dezynfekując zarówno pędzle jak i kosmetyki.
W cenie makijażu znajduje się także przyklejenie kępek rzęs oraz utrwalanie makijażu fixerem.

Wykonuję makijaże:

  • ślubne,
  • biznesowe,
  • dzienne,
  • okazjonalne,
  • sylwestrowe,
  • karnawałowe,
  • studniówkowe,
  • do sesji zdjęciowych itp.

Oferuję także możliwość indywidualnej nauki makijażu, podczas której nauczę jak odpowiednio dobierać kosmetyki do potrzeb i rodzaju cery, jakie narzędzia wybrać do aplikacji różnych formuł kosmetyków, ukrywanie niedoskonałości cery, modelowanie twarzy, techniki aplikacji cieni zgodnie z budową i kształtem oczu. Wykonanie na sobie pod moim okiem makijażu dziennego i wieczorowego, a także triki ułatwiające jego wykonanie i wpływające na wygląd makijażu.

Ponadto zajmuję się wykonywaniem charakteryzacji i efektów specjalnych dla dorosłych i dzieci, teatralnych i filmowych: m.in. postarzanie i odmładzanie, rany, poparzenia, opuchlizny, przyklejanie sztucznych zarostów i zakładanie peruk, body painting itp. Jestem w stanie stworzyć także charakteryzacje i efekty specjalne z wykorzystaniem odlewów gipsowych i prostetyków - wszystko wykonywane za pomocą specjalistycznych materiałów i preparatów charakteryzatorskich oraz znajomości najnowszych technik efektów specjalnych.

Zalecenia przed wizytą:
Na tydzień przed makijażem zaprzestać wizyt w solarium, w celu eliminacji ryzyka przesuszenia i zaczerwienień cery.
Polecam dzień przed planowanym makijażem wykonać peeling twarzy i ust a także dobrze nawilżać twarz – zadbana cera także znacząco wpływa na wygląd i trwałość makijażu.
W dniu wykonywanego makijażu proszę o niemalowanie się oraz zadbanie o regulację brwi, co zasadniczo usprawni pracę.


Uśmiech to najpiękniejszy makijaż kobiety – to główna zasada jaką kieruję się w mojej pracy. 

LOKALIZACJA I KONTAKT

Usługi na terenie Sosnowca i innych miast woj. śląskiego.

 668 352 036 

  kontakt@sylwiawoszczek.pl


NA SKRÓTY