Jesteś tutaj: O mnie

O mnie

Uśmiech to najpiękniejszy makijaż kobiety – to główna zasada jaką kieruję się w mojej pracy. To właśnie uśmiech i pewność siebie jaki zyskuje kobieta stanowi najważniejszą wartość mojej pracy. Dotyczy to zarówno usług makijażu jak i stylizacji paznokci.
Jestem dyplomowanym Charakteryzatorem i Wizażystą ukończyłam Szkołę Charakteryzacji, Efektów Specjalnych, F/X, Protetyki, Wizażu i Stylizacji Międzynarodowe Studium Dziewulskich w Warszawie na wydziale Wizażu i Charakteryzacji. Ponadto odbyłam warsztaty szkoleniowe u wybitnej Iryny Soroki z zakresu kształt i kolor w makijażu - makijaż techniką kredki i produktów kremowych, Eweliny Zych z zakresu zaawansowanych technik makijażu profesjonalnego. 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując m.in. jako charakteryzator w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. 

Moje prace publikowany były w magazynach: Makeup Trendy, Faddy Magazine, BeautyMute Magazine, Malvie Magazine, Horizontmag.

Laureatka projektu: Artysta Roku Makeup Trendy 2020 w kategoriach: "edytorial", "krok po kroku" i "debiut".

Finalistka konkursu Best Makeup Affect Awards 2022 w kategorii Makeup Master.

Zawodowo zajmuję się wizażem oraz charakteryzacją teatralną i filmową. Ponadto pracuję głównie malując klientów indywidualnych, jak również przy eventach oraz sesjach zdjęciowych. 

Zapraszam do wykonania makijaży: ślubnych, biznesowych, dziennych, okazjonalnych, sylwestrowych, karnawałowych, studniówkowych, do sesji zdjęciowych itp.

Zapraszam do wykonania charakteryzacji i efektów specjalnych dla dorosłych i dzieci m.in. postarzanie i odmładzanie, rany, poparzenia, opuchlizny, sztuczne zarosty i perukarstwo, body painting itp.

Ukończyłam kurs stylizacji paznokci w Europejskiej Szkole Stylizacji Select w Warszawie. Zajmuję się stylizacją paznokci metodą żelową i hybrydową.
Oferuję profesjonalne usługi przedłużania paznokci metodą żelową na formie, utwardzanie żelem naturalnej płytki paznokcia oraz manicure hybrydowy.


Uśmiech to najpiękniejszy makijaż kobiety – to główna zasada jaką kieruję się w mojej pracy. 

LOKALIZACJA I KONTAKT

Usługi na terenie Sosnowca i innych miast woj. śląskiego.

 668 352 036 

  kontakt@sylwiawoszczek.pl


NA SKRÓTY